Lokalita ve zkratce

Icon chart line

Divize

  • Mobility Solutions

Icon gears

Funkční oblasti

  • Management jakosti
  • Obchodní koordinace
  • Projektový prodej
  • Vzdělávání
  • Personální oddělení
  • Nákup
  • Výroba: automobilová technika

Další informace

Společnost BOSCH DIESEL s.r.o. v Jihlavě byla založena v roce 1993. Ze společnosti se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupně stal celosvětově největší výrobní závod pro moderní a inovativní dieselové vstřikovací systémy Common Rail v rámci Bosch Group. Společnost BOSCH DIESEL s.r.o. zaměstnává v současné chvíli na 4 000 zaměstnanců a patří tak k největšímu zaměstnavateli a investorovi v Kraji Vysočina. Naše společnost vyrábí v Jihlavě ve třech výrobních závodech komponenty pro dieselový vstřikovací systém Common Rail. K hlavním výrobkům patří dieselová vysokotlaká vstřikovací čerpadla, vysokotlaké zásobníky (raily) a tlakové regulační ventily.

V roce 2011 získala naše společnost prestižní ocenění „Národní cenu kvality ČR-Excelentní firma“, v roce 2013 ocenění za prorodinně orientovanou personální politiku firmy „Audit rodina & zaměstnání“. Naše společnost se pravidelně umisťuje na předních pozicích v renomované soutěži nejlepších českých exportérů „Exportér roku“, Kraj Vysočina ocenil společnost v roce 2020 za dlouhodobé a trvalé přebírání společenské zodpovědnosti Cenou Hejtmana Kraje Vysočina za společenskou zodpovědnost. BOSCH DIESEL s.r.o. je držitelem více jak 110 národních i mezinárodních certfikátů a ocenění.

Bosch v Jihlavě

Projekt energetických úspor ve výrobním závodě Jh3 společnosti BOSCH DIESEL s.r.o.

„Společnost BOSCH DIESEL s.r.o. je zavedenou společností, která podniká v oblasti výroby komponentů pro dieselový vstřikovací systém. K hlavním výrobkům patří dieselová vysokotlaká vstřikovací čerpadla, vysokotlaké zásobníky a tlakové regulační ventily. Cílem realizovaného projektu společnosti s názvem „Projekt energetických úspor ve výrobním závodě Jh3 společnosti BOSCH DIESEL s.r.o.“ je realizace opatření vedoucích ke snížení aktuální energetické náročnosti v závodě Jh3 v Jihlavě.

Projekt je v souladu se stanovenou strategií rozvoje společnosti BOSCH DIESEL s.r.o. a pro udržení kontinuálního rozvoje společnost i v budoucnu je jeho realizace nezbytná. Předkládaný projekt bude mít významný vliv na další udržení a posílení pozice společnosti jako významného celosvětového hráče v oblasti výroby komponent pro dieselový vstřikovací systém.

Projekt „Projekt energetických úspor ve výrobním závodě Jh3 společnosti BOSCH DIESEL s.r.o.“ je spolufinancován Evropskou unií.

Bosch v Jihlavě

TEF: Informace pro externí dodavatele

Rozsah systému environmentálního managementu v JhP (CZ, EN, DE)

Politika ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce, požární ochrany a prevence závažných havárií (CZ, EN, DE)

Prodej použitých strojů a zařízení

obrázek zařízení

Kontakt:

Aleš Korbela
Bosch Diesel s.r.o.
JhP/TEF61
Pávov 121
586 06 Jihlava
Česká republika

Telefon: +420 567 585 764

email: ales.korbela@cz.bosch.com

Prodej použitých strojů a zařízení

Seznam strojů a zařízení

Seznam strojů a zařízení

Dokument