Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Spolupráce a vedení

Vzájemně se inspirujme. Záleží nám na hodnotách a společně utváříme budoucnost. Work #LikeABosch

Rozmanitý tým zaměstnanců společně pózuje v zasedací místnosti plné poznámkových lístečků a baví se.

Ceníme si hodnot.

Každý jsme jiný – a to se nám líbí. Inspiruj se místem, kde můžeš být sám/sama sebou a obohacovat se perspektivami celosvětové komunity. Otevřená spolupráce, respekt a důvěra – to je Bosch.

Ceníme si našich hodnot. Naše kultura vychází z hodnot zakladatele naší společnosti, Roberta Bosche: vzájemná úcta, férové jednání, otevřenost, důvěra, odpovědnost a zaměření na řešení. Žijeme v souladu s tím, co říkáme – a jsme hrdí, že jsme součástí společnosti Bosch. Je to víc než rétorika managementu, skutečně se vzájemně inspirujeme. V průzkumech to potvrzuje více než 80 % našich zaměstnanců.

Naším cílem je zlepšovat život, vytvářet lepší svět dnes i zítra. Tato strategie má mnoho atributů, stejně jako naši zaměstnanci. S individualitou přicházejí nové myšlenky a samozřejmě nové technologie. S takto rozsáhlou sítí kolegů Bosch můžete sdílet své vědomosti a zkušenosti po celém světě, konzultovat nápady a vzájemně se od sebe učit – v zaměstnaneckých sítích, globálních projektech či ve svém volném čase.

Naši absolventi jsou rovněž skvělým zdrojem podpory a další inspirace. Prostřednictvím „Bosch Management Support“ hostujeme jakousi mezigenerační výměnu a přenos znalostí od našich nejzkušenějších odborníků na penzi.
Rozmanitost je klíčem našeho úspěchu – a pevně zakotvená v naší firemní kultuře.

Vedení děláme jinak. V Boschi věříme, že vedoucí roli máme všichni. Jinými slovy: MY všichni VEDEME Bosch. Vidíme „vedení“ ze třech hlavních perspektiv: všichni zaměstnanci se vzájemně vedou; řada jich vede tým, projekt či téma; a my všichni společně vedeme naše podnikání. To, jak vedeme a jak spolupracujeme, jsme popsali slovy „We LEAD Bosch“. Naše vize: všichni zaměstnanci přispívají svými odbornými znalostmi a nadšením a představují rozdíl ve prospěch společnosti Bosch; v souladu s naší misí „Vytvořeno pro život”. Užívají si práci a do organizace přináší odbornost; a při tom rozvíjí jak sebe, tak i tým; a vždy dosahují špičkového výkonu – s vámi za volantem.

V Boschi měníš životy.

Milujeme své podnikání i životní prostředí. Díky nadaci Roberta Bosche vytváříme technologie pro život a zároveň podporujeme projekty zaměřené na společnost i životní prostředí. Zanech trvalou stopu inovativními, prospěšnými a chytrými řešeními.

Inspirujte se s Boschem – na první pohled

Dlouhodobé hodnoty

Rozmanitost v praxi

Podpora managementu

Finanční nezávislost a společenská odpovědnost

Silná strategie udržitelnosti

Lídr v inovacích

Různorodá skupina drží šály s nápisem „Join the Team“. Jedna osoba láká diváky, aby se připojili ke skupině.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: