Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Spolupráce a vedení

Vzájemně se inspirujme. Záleží nám na hodnotách a společně utváříme budoucnost. Work #LikeABosch

Rozmanitý tým zaměstnanců společně pózuje v zasedací místnosti plné poznámkových lístečků a baví se.

Ceníme si hodnot.

Každý jsme jiný – a to se nám líbí. Inspiruj se místem, kde můžeš být sám/sama sebou a obohacovat se perspektivami celosvětové komunity. Otevřená spolupráce, respekt a důvěra – to je Bosch.

Naše hodnoty

Ceníme si našich hodnot. Naše kultura vychází z hodnot zakladatele naší společnosti, Roberta Bosche: vzájemná úcta, férové jednání, otevřenost, důvěra, odpovědnost a zaměření na řešení. Žijeme v souladu s tím, co říkáme – a jsme hrdí, že jsme součástí společnosti Bosch. Je to víc než rétorika managementu, skutečně se vzájemně inspirujeme. V průzkumech to potvrzuje více než 80 % našich zaměstnanců.

Naše rozmanitost

Naším cílem je zlepšovat život, vytvářet lepší svět dnes i zítra. Tato strategie má mnoho atributů, stejně jako naši zaměstnanci. S individualitou přicházejí nové myšlenky a samozřejmě nové technologie. S takto rozsáhlou sítí kolegů Bosch můžete sdílet své vědomosti a zkušenosti po celém světě, konzultovat nápady a vzájemně se od sebe učit – v zaměstnaneckých sítích, globálních projektech či ve svém volném čase.

Naši absolventi jsou rovněž skvělým zdrojem podpory a další inspirace. Prostřednictvím „Bosch Management Support“ hostujeme jakousi mezigenerační výměnu a přenos znalostí od našich nejzkušenějších odborníků na penzi.
Rozmanitost je klíčem našeho úspěchu – a pevně zakotvená v naší firemní kultuře.

Naše vedení

Vedení děláme jinak. V Boschi věříme, že vedoucí roli máme všichni. Jinými slovy: MY všichni VEDEME Bosch. Vidíme „vedení“ ze třech hlavních perspektiv: všichni zaměstnanci se vzájemně vedou; řada jich vede tým, projekt či téma; a my všichni společně vedeme naše podnikání. To, jak vedeme a jak spolupracujeme, jsme popsali slovy „We LEAD Bosch“. Naše vize: všichni zaměstnanci přispívají svými odbornými znalostmi a nadšením a představují rozdíl ve prospěch společnosti Bosch; v souladu s naší misí „Vytvořeno pro život”. Užívají si práci a do organizace přináší odbornost; a při tom rozvíjí jak sebe, tak i tým; a vždy dosahují špičkového výkonu – s vámi za volantem.

V Boschi měníš životy.

Milujeme své podnikání i životní prostředí. Díky nadaci Roberta Bosche vytváříme technologie pro život a zároveň podporujeme projekty zaměřené na společnost i životní prostředí. Zanech trvalou stopu inovativními, prospěšnými a chytrými řešeními.

Bosch směřuje k uhlíkové neutralitě

Udržitelnost v Boschi

Udržitelnost v Boschi

Naším cílem je vytvářet „technologii pro život“. Náš závazek k dlouhodobé udržitelnosi je hluboko v naší DNA. Více než 400 z našich lokalit již je CO₂ neutrálních, přesto chceme udělat více pro snížení našeho dopadu na životní prostředí. Chceme usměrňovat změnu klimatu a bedlivě zkoumat stopu CO₂ našich výrobků, pořizovaného zboží a logistického řetězce. Zároveň podporujeme všechny naše zaměstnance na jejich osobní cestě k udržitelnému životnímu stylu.

Bosch směřuje k uhlíkové neutralitě
Nadace Roberta Bosche

Bosch Foundation – náš základ

Bosch Foundation – náš základ

Abychom se mohli soustředit na naši misi, musíme zůstat zcela nezávislí na vnějších tlacích a věnovat se tvorbě technologií, které přispívají k životu lidí a zlepšují jej. Jako GmbH jsme nezávislí na trzích s cennými papíry a 92 % našich akcií drží nezisková nadace Roberta Bosche. Díky tomu zisky naší společnosti míří do sociálních projektů a k organizacím působícícm v oblasti výzkumu, zdraví, vzdělání a společnosti. Náš úspěch utváří viditelný rozdíl pro okolní svět a inspiruje nás k další tvorbě, inovacím a zlepšování světa.

Nadace Roberta Bosche
Bosch v Renningenu

Stvořeno pro život

Vytvořeno pro život

Více než 100 let jsme místem pro nadějné talenty, „katalyzátory“, myslitele, průkopníky a řešitele problémů, kteří vždy hledají nové a vzrušující výzvy obohacující životy lidí. Mezi hlavní body patří;

  • Jediná plně automatická technologie parkování bez řidiče na světě.
  • Rychlé testy na COVID-19 s čitelnými výsledky a vyšší bezpečností a spolehlivostí za pouhých 39 minut.
  • Do roku 2025 by měly mít všechny elektronické výrobky Bosch vestavěnou UI

Díky modernímu, prostornému a inspirujícímu pracovnímu prostředí záměrně podporujeme spolupráci, týmovou práci a netradiční a inovativní myšlení. Vstupte a najdete prostor pro společné učení a spolupráci, svobodné myšlení a skvělý tým, který společně usiluje o změnu životů nás všech.

Bosch v Renningenu

Inspirujte se s Boschem – na první pohled

Icon jewel

Dlouhodobé hodnoty

Icon user-arrows-heart

Rozmanitost v praxi

Icon watering-can

Podpora managementu

Icon global-entrepreneur

Finanční nezávislost a společenská odpovědnost

Icon leaf-simple

Silná strategie udržitelnosti

Icon box-lightbulb

Lídr v inovacích

Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: