Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika
Výrobky a služby

Obchod a průmysl

Společnost Bosch nabízí inovativní výrobky a služby pro obchod a průmysl.

Společnost Bosch Rexroth podporuje nejširší škálu mobilních aplikací, automatizaci provozu továren, navrhování a rozvoj infrastruktury i aplikace v oboru strojů a strojních zařízení.

Technologie z oblasti pohonů a řízení

Společnost Bosch je globálně aktivním partnerem s jedinečným portfoliem výrobků a služeb pro mobilní aplikace, automatizaci v továrnách, a také inženýrských služeb ve zpracovatelském průmyslu i dalších oborech. Naše služby jsou charakteristické použitím nejmodernějších technologií a bezkonkurenčními odbornými znalostmi. Naši zkušení pracovníci po celém světě neustále pracují na vývoji bezpečných, univerzálních a úsporných řešení. Jak výrobci strojních zařízení, tak i koncoví uživatelé těží z našich multifunkčních inovací, které jsou také navrženy pro použití v propojeném výrobním prostředí.

Zařízení na výrobu tepla od společnosti Bosch

Velká zařízení na výrobu tepla a systémová řešení

Chytrá a energeticky účinná zařízení. Společnost Bosch vám nabízí zákaznická řešení v oblasti procesního tepla, páry a decentralizované správy energií.

Společnost Bosch poskytuje zákaznická, vysoce energeticky účinná systémová řešení pro komerční a průmyslové použití — ať už se jedná o průmyslové kotelny, kogenerační jednotky, klimatizační systémy nebo systémy, které získávají teplo ze zpracování odpadů.

Rotační kladivo Bosch

Elektrické nářadí pro profesionály

Bosch vyvíjí inovativní vysoce kvalitní elektrické nářadí, které zaručuje, že bude produkovat profesionální výsledky ve všech oblastech řemesel. Naše nástroje jsou spolehlivé, výkonné a robustní, splňují nejvyšší nároky a usnadňují práci. Naše akumulátorové nářadí Bosch vynikají především díky dlouhé životnosti, vysokému výkonu a velmi dlouhé době provozu.

Sortiment výrobků divize Zabezpečovací systémy společnosti Bosch: např. kamerové dohlížecí systémy, detekce narušení objektu, detekce požáru a hlasové evakuační systémy, a také systémy kontroly přístupu a správy budov

Řešení pro bezpečnost a zabezpečení

Ochrana životů, budov a majetku patří k našim cílům. Naše produktové portfolio zahrnuje kamerové dohlížecí systémy, systémy pro detekci narušení objektu, systémy pro detekci požáru a hlasové evakuační systémy, a také systémy kontroly přístupu a správy budov. Sortiment našich výrobků doplňují profesionální zvukové a konferenční systémy pro komunikaci hlasu, zvuku a hudby.

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše otázky.

Pošlete nám zprávu

Chatujte s námi!

Máte dotazy nebo doporučení? Spojte se s námi. Během pracovních dnů jsme k dispozici mezi PO-PÁ 8:00 - 17:00.