Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48IC-logoutIC-upIcon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist
Výrobky a služby

Domácnost

Dokonalé technologie pro váš domov a zahradu.

S nářadím Bosch se sekání a obsekávání trávníků dá provést rychle a bezpečně.

Zahradní nářadí

Nevadí, když nejste rození zahradníci, se zahradním nářadím Bosch to bude vypadat, jako byste byli. Šikovně vytvarujte živé ploty a keře, bez námahy obsekejte okraje trávníku a rychle a bezpečně mulčujte tvrdé větvičky a listí. Pomocí naší řady inovativních nástrojů a doplňků si můžete vytvořit zahradu snů — a ještě si ten proces i užijete.

Chytré, účinné a se snadnou obsluhou — vytápěcí systémy z divize Termotechnika společnosti Bosch

Topení a teplá voda

Chytré a účinné: zákaznická řešení společnosti Bosch pro domácí pohodu a ohřev teplé vody pro domácnost jsou charakteristická nejmodernější technologií, konektivitou, snadnou obsluhou a atraktivním designem.

Společnost Bosch využívá své komplexní know-how k poskytování těch nejlepších řešení, ať již v kondenzační technologii, solárních tepelných systémech, tepelných čerpadlech nebo kombinované výrobě tepla a elektrické energie.

Chladnička, pračka nebo kávovar — s domácími spotřebiči značky Bosch je každodenní život o dost snadnější a příjemnější.

Domácí spotřebiče

Domácí spotřebiče Bosch jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly inteligentní a spolehlivá řešení, která přinášejí radost, protože usnadňují každodenní provoz domácnosti.

Společnost Bosch se vždy snaží o to, aby vytvářela technologie, které budou skutečně sloužit svému účelu: naše výrobky jsou po ruce, když je lidé potřebují, a naopak nepřekážejí, když právě potřeba nejsou. Nejsou pro domácnost zátěží, ale oporou.

Pro komfortní a bezpečnou práci: elektrické nářadí pro domácí kutily od společnosti Bosch

Elektrické nářadí pro domácí kutily

S tím správným elektrickým nářadím vás domácí práce a vlastní tvorba bude bavit dvojnásobně. Díky nářadí Bosch máte nejen více možností, ale pracujete také přesněji, flexibilněji, bezpečněji a produktivněji. Naše nářadí je charakteristické výjimečnou kvalitou, snadným používáním a nejmodernějšími technologiemi. Ať už chcete doma kutit cokoliv, použijte k tomu nářadí Bosch.

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše dotazy.