Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika
Výrobky a služby

Domácnost

Dokonalé technologie pro váš domov a zahradu.

S nářadím Bosch se sekání a obsekávání trávníků dá provést rychle a bezpečně.

Zahradní nářadí

Nevadí, když nejste rození zahradníci, se zahradním nářadím Bosch to bude vypadat, jako byste byli. Šikovně vytvarujte živé ploty a keře, bez námahy obsekejte okraje trávníku a rychle a bezpečně mulčujte tvrdé větvičky a listí. Pomocí naší řady inovativních nástrojů a doplňků si můžete vytvořit zahradu snů — a ještě si ten proces i užijete.

Chytré, účinné a se snadnou obsluhou — vytápěcí systémy z divize Termotechnika společnosti Bosch

Vytápění a teplá voda

Chytré a účinné: zákaznická řešení společnosti Bosch pro domácí pohodu a přípravu teplé vody pro domácnost jsou charakteristická nejmodernější technologií, konektivitou, snadnou obsluhou a atraktivním designem.

Společnost Bosch využívá své komplexní know-how k poskytování těch nejlepších řešení, ať již v tepelných čerpadlech, kondenzační technologii, solárních systémech nebo kombinované výrobě tepla a elektrické energie.

Chladnička, pračka nebo kávovar — s domácími spotřebiči značky Bosch je každodenní život o dost snadnější a příjemnější.

Domácí spotřebiče

Domácí spotřebiče Bosch jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly inteligentní a spolehlivá řešení, která přinášejí radost, protože usnadňují každodenní provoz domácnosti.

Společnost Bosch se vždy snaží o to, aby vytvářela technologie, které budou skutečně sloužit svému účelu: naše výrobky jsou po ruce, když je lidé potřebují, a naopak nepřekážejí, když právě potřeba nejsou. Nejsou pro domácnost zátěží, ale oporou.

Pro komfortní a bezpečnou práci: elektrické nářadí pro domácí kutily od společnosti Bosch

Elektrické nářadí pro domácí kutily

S tím správným elektrickým nářadím vás domácí práce a vlastní tvorba bude bavit dvojnásobně. Díky nářadí Bosch máte nejen více možností, ale pracujete také přesněji, flexibilněji, bezpečněji a produktivněji. Naše nářadí je charakteristické výjimečnou kvalitou, snadným používáním a nejmodernějšími technologiemi. Ať už chcete doma kutit cokoliv, použijte k tomu nářadí Bosch.

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše otázky.

Pošlete nám zprávu

Chatujte s námi!

Máte dotazy nebo doporučení? Spojte se s námi. Během pracovních dnů jsme k dispozici mezi PO-PÁ 8:00 - 17:00.