Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Oblasti působení

Objevte rozmanitost pracovních nabídek – najděte si místo v jedné z našich mnoha obalstí působení, obchodních oblastí a lokalit po celém světě.

Najít možnosti v různých oblastech

Perfektní trefa pro každého: naše oblasti zaměření

Chceme být jednou z předních společností na celém světě v oboru Internetu věcí. Podívejte se, v jakých dalších oborech usilujeme o vytváření průkopnických inovací.

Výzkum

Výzkum

V divizi zaměřené na výzkum můžete vidět, jak vaše nápady mají přímý dopad na naše výrobky. Pomozte nacházet inovativní řešení pro firmy a zákazníky, která zároveň ovlivní efektivnost, kvalitu a spolehlivost. V našem vlastním výzkumném středisku v Renningenu najdete například perfektní vybavení pro hledání nových nápadů a podporu naší inovativní kapacity.

Vývoj

Vývoj

Požadavky na elektrické a elektronické systémy ve vybavení moderních motorových vozidel neustále rostou. S tím, jak počet systémů v palubní síti dále roste, zvyšuje se i výměna dat prostřednictvím konektivity vozidla, která musí být spolehlivě řízena.

V divizi vývoje společnosti Bosch budete vymýšlet nová řešení pro mobilitu a přispívat k efektivnímu provozu hnacích ústrojí a pohodlí dnešních vozidel.

Internet věcí

Internet věcí

Internet věcí nabízí nesmírné množství nových možností a má obrovský vliv na téměř každou oblast našeho života — například na mobilitu, energetiku, výrobu, zemědělství, zdraví, bydlení a výstavbu. Proto ve společnosti Bosch téměř každá druhá pozice souvisí se softwarem a se způsobem, jak jej můžeme dále zlepšit a rozvinout.

Můžete se připojit k nám a přispívat k tomu, aby se Internet věcí dále rozvíjel, aby výrobky byly inteligentnější a vznikaly zcela nové technologie.

Výroba

Výroba

Díky našim řešením Průmyslu 4.0 pro propojenou výrobu optimalizujeme výrobní a logistické procesy. Vyvíjíme taková řešení, aby stroje spolu komunikovaly, aby se vyrábělo rychleji, ale zároveň bezpečněji. Shromažďováním, vizualizací a analyzováním provozu strojů, procesů a dat získaných od snímačů nám můžete pomoci nabízet zcela nový svět příležitostí pro firmy.

Naše funkční oblasti pro technické obory, software a IT

Od aplikačního inženýrství přes výrobu až po hardware, IT a software — připojte se k nám a spolu s námi přeměňujte vize budoucnosti na technologie, které mají smysl, které jsou „Stvořeny pro život“.

Naše funkční oblasti pro obchod

Od účetnictví přes logistiku až po marketing a prodej – otvírá se vám mnoho dveří. Objevte všechny pracovní možnosti ve společnosti Bosch.

Čtyři obchodní oblasti, jeden cíl: vytváření budoucnosti

Společnost Bosch je předním dodavatelem technologií a služeb. Podívejte se, v jakých oblastech můžete vytyčovat nové technické milníky.

Najděte své nové pracoviště

Rozhlédněte se, a podívejte se, jak vypadá vaše nové sousedství, ještě před prvním dnem svého nového zaměstnání.

Přidejte se do našeho týmu – Herec Shawn LikeABosch a jeho přátelé vítají uchazeče s tímto poutačem.

Naše nabídky pracovních míst ve světě

Bosch je globální značka, takže své plány, pokud jde o vaši profesní budoucnost u nás, můžete uvést do života kdekoli na světě. Podívejte se na nabídky volných míst po celém světě a najděte si pozici, která vám bude vyhovovat nejlépe.

Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: