Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Tyto webové stránky používají soubory cookie pro zajištění plné funkčnosti webu a pohodlí uživatelů, a také ze statistických důvodů. Toto nastavení můžete kdykoli změnit klepnutím na „Změnit nastavení“. Pokud souhlasíte s používáním souborů cookie, klepněte na „Ano, souhlasím“.

Výrobky a služby

Mobilita

Společnost Bosch kombinuje své odborné znalosti a bohaté zkušenosti v oblasti motorových vozidel se znalostmi a zkušenostmi v oboru hardwaru, softwaru a služeb, aby nabízela komplexní řešení pro mobilitu.

Díky rozsáhlým odborným znalostem a zkušenostem pracovníci společnosti Bosch vyvíjejí chytrá řešení pro mobilitu v oblasti hardwaru, softwaru i služeb.

Webový portál Mobility Solutions

Webový portál Mobility Solutions společnosti Bosch představuje to nejdůležitější z oblastí propojené mobility, automatizované mobility, pohonných jednotek a elektrifikované mobility. Zjistěte více o našich výrobcích a službách, a to nejen v oblasti osobních automobilů, ale i v oblasti uplatnění mimo dálnice a silnice, například v oboru dvoukolových vozidel nebo lodní a železniční dopravy.

Společnost Bosch dodává náhradní díly prvotřídní kvality.

Autodíly a příslušenství

Společnost Bosch se stará, abyste byli mobilní.

Náhradní díly od společnosti Bosch se vyznačují špičkovou kvalitou a spolehlivostí, a také použitím inovativních technologií. Nejmodernější systémy osvětlení a brzdové systémy, akumulátory s extrémně dlouhou životností, lopatky stěračů, startéry a vzduchové filtry — společnost Bosch nabízí vysoce kvalitní náhradní díly, které zvyšují bezpečnost, komfort řidiče i ekologičnost jízdy.

Bosch Car Service pro všechny typy vozidel a všude po světě

Bosch Car Service

Servisní služby Bosch pro všechny typy vozidel a všude po světě

Ve více než 16 000 autorizovaných autoservisech společnosti Bosch jsou řidičům poskytovány prvotřídní služby, odborné know-how i originální náhradní díly. Od mechanických prací přes elektrické instalace až po dieselové technologie — naši kvalifikovaní pracovníci pracují s nejmodernějším technickým vybavením.

Skupina lidí účastnící se školení v autoservisu

Školení pro autoservisy

Bosch nabízí služby moderního školicího střediska pro teoretickou i praktickou část vzdělávání, vybaveného nejmodernější diagnostickou technikou a profesionálními školiteli s potřebným know-how pro všechny systémy vozidel různých značek. Široká škála školení poskytuje komplexní informace o moderních systémech a nových technologiích, stejně jako vysvětlení metodických postupů při řešení problémů. Pro akutní pomoc je k dispozici hot-line, která zprostředkuje přímý kontakt s technikem Bosch.

Svět dílen společnosti Bosch nabízí diagnostický software a hardware, školicí kurzy a partnerské programy pro opravny a servisní střediska.

Svět servisních dílen

Společnost Bosch nabízí diagnostický software a hardware, školicí kurzy a partnerské programy pro opravny a servisní střediska. Pomocí nejmodernějšího testovacího vybavení společnost Bosch pomáhá dílnám diagnostikovat efektivněji, bezpečněji a rychleji. Umožňujeme, aby naše prvotřídní kompetence v oblasti automobilového průmyslu a naše know-how byly k dispozici každé opravně.

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše dotazy.