Výrobky a služby

Mobilita

Společnost Bosch kombinuje své odborné znalosti a bohaté zkušenosti v oblasti motorových vozidel se znalostmi a zkušenostmi v oboru hardwaru, softwaru a služeb, aby nabízela komplexní řešení pro mobilitu.

Díky rozsáhlým odborným znalostem a zkušenostem pracovníci společnosti Bosch vyvíjejí chytrá řešení pro mobilitu v oblasti hardwaru, softwaru i služeb.

Webový portál Mobility Solutions

Webový portál Mobility Solutions společnosti Bosch představuje to nejdůležitější z oblastí propojené mobility, automatizované mobility, pohonných jednotek a elektrifikované mobility. Zjistěte více o našich výrobcích a službách, a to nejen v oblasti osobních automobilů, ale i v oblasti uplatnění mimo dálnice a silnice, například v oboru dvoukolových vozidel nebo lodní a železniční dopravy.

Společnost Bosch dodává náhradní díly prvotřídní kvality.

Autodíly a příslušenství

Společnost Bosch se stará, abyste byli mobilní.

Náhradní díly od společnosti Bosch se vyznačují špičkovou kvalitou a spolehlivostí, a také použitím inovativních technologií. Nejmodernější systémy osvětlení a brzdové systémy, akumulátory s extrémně dlouhou životností, lopatky stěračů, startéry a vzduchové filtry — společnost Bosch nabízí vysoce kvalitní náhradní díly, které zvyšují bezpečnost, komfort řidiče i ekologičnost jízdy.

Bosch Car Service pro všechny typy vozidel a všude po světě

Bosch Car Service

Servisní služby Bosch pro všechny typy vozidel a všude po světě

Ve více než 16 000 autorizovaných autoservisech společnosti Bosch jsou řidičům poskytovány prvotřídní služby, odborné know-how i originální náhradní díly. Od mechanických prací přes elektrické instalace až po dieselové technologie — naši kvalifikovaní pracovníci pracují s nejmodernějším technickým vybavením.

Skupina lidí účastnící se školení v autoservisu

Školení pro autoservisy

Bosch nabízí služby moderního školicího střediska pro teoretickou i praktickou část vzdělávání, vybaveného nejmodernější diagnostickou technikou a profesionálními školiteli s potřebným know-how pro všechny systémy vozidel různých značek. Široká škála školení poskytuje komplexní informace o moderních systémech a nových technologiích, stejně jako vysvětlení metodických postupů při řešení problémů. Pro akutní pomoc je k dispozici hot-line, která zprostředkuje přímý kontakt s technikem Bosch.

Svět dílen společnosti Bosch nabízí diagnostický software a hardware, školicí kurzy a partnerské programy pro opravny a servisní střediska.

Svět servisních dílen

Společnost Bosch nabízí diagnostický software a hardware, školicí kurzy a partnerské programy pro opravny a servisní střediska. Pomocí nejmodernějšího testovacího vybavení společnost Bosch pomáhá dílnám diagnostikovat efektivněji, bezpečněji a rychleji. Umožňujeme, aby naše prvotřídní kompetence v oblasti automobilového průmyslu a naše know-how byly k dispozici každé opravně.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše otázky.

Pošlete nám zprávu