Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika
Výrobky a služby

Mobilita

Společnost Bosch kombinuje své odborné znalosti a bohaté zkušenosti v oblasti motorových vozidel se znalostmi a zkušenostmi v oboru hardwaru, softwaru a služeb, aby nabízela komplexní řešení pro mobilitu.

Díky rozsáhlým odborným znalostem a zkušenostem pracovníci společnosti Bosch vyvíjejí chytrá řešení pro mobilitu v oblasti hardwaru, softwaru i služeb.

Bosch Mobility

Bosch Mobility představuje to nejlepší z oblastí propojené mobility, automatizované mobility a systémů pohonných jednotek a elektromobility. Zjistěte více o našich produktech a službách nejen pro osobní automobily, ale také pro užitková vozidla, dvoukolová vozidla, terénní aplikace a lodní a železniční dopravu.

Společnost Bosch dodává náhradní díly prvotřídní kvality.

Mobility Aftermarket

Bosch vás udržuje v mobilním stavu.

Bosch nabízí v rámci poprodejního servisu a opravářských dílen široké spektrum náhradních dílů – počínaje novými a vyměnitelnými díly až po řešení oprav – a také vybavení opravářských dílen, jako je diagnostický software a hardware. S kurzy školení servisu a partnerskými programy pro opravářské dílny nabízí Bosch servisním technikům v automobilovém odvětví na celém světě potřebnou odbornost a znalosti. Proto mohou opravářské délny testovat a opravovat efektivněji, bezpečněji a rychleji.

Bosch Car Service pro všechny typy vozidel a všude po světě

Bosch Car Service

Servisní služby Bosch pro všechny typy vozidel a všude po světě

Ve více než 16 000 autorizovaných autoservisech společnosti Bosch jsou řidičům poskytovány prvotřídní služby, odborné know-how i originální náhradní díly. Od mechanických prací přes elektrické instalace až po dieselové technologie — naši kvalifikovaní pracovníci pracují s nejmodernějším technickým vybavením.

Skupina lidí účastnící se školení v autoservisu

Školení pro autoservisy

Bosch nabízí služby moderního školicího střediska pro teoretickou i praktickou část vzdělávání, vybaveného nejmodernější diagnostickou technikou a profesionálními školiteli s potřebným know-how pro všechny systémy vozidel různých značek. Široká škála školení poskytuje komplexní informace o moderních systémech a nových technologiích, stejně jako vysvětlení metodických postupů při řešení problémů. Pro akutní pomoc je k dispozici hot-line, která zprostředkuje přímý kontakt s technikem Bosch.

Kontaktujte nás

Těšíme se na vaše otázky.

Pošlete nám zprávu

Chatujte s námi!

Máte dotazy nebo doporučení? Spojte se s námi. Během pracovních dnů jsme k dispozici mezi PO-PÁ 8:00 - 17:00.