Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Naše kultura a benefity

Více si užívejme. Dbáme na rovnováhu mezi osobním životem, pracovním prostředím a odměňováním, díky které to bude stát za to. Work #LikeABosch

Skupina zaměstnanců zvedá jiného zaměstnance, který je oslavován a užívá si to.

Respektujeme tvůj soukromý život.

Každý má svůj životní směr. Ať už jde o nové pracovní výzvy, rozvoj a vzdělávání nebo více času na rodinu, přátele a koníčky. Ať jsou tvé cíle jakékoli – jsme flexibilní. Pojďme se na to podívat blíže

Na jednu ze svých nejlepších myšlenek přišel Archimédés při koupeli. Víme, že dobré myšlenky mohou vznikat kdekoliv, a díky našim flexibilním zásadám práce můžete pracovat tak, jak to vyhovuje vám, vašemu projektu a vašemu týmu. I management může uzpůsobit svou práci svému životu – nikoliv naopak.

Práce není jen o vás; týká se i těch, se kterými žijete, které máte rádi, o které pečujete. Podnikání se můžete věnovat jen tehdy, když vám pomůžeme postarat se o vaše okolí.

  • Rodiče mají nárok na flexibilní pracovní dobu. Rovněž podporujeme propojení mezi rodiči pomocí fóra „family@bosch“.
  • Pokud jste vysláni do zahraničí, podpoříme váš protějšek při hledání práce, při poznávacích cestách, jazykovými kurzy a dalšími školeními.
  • Pokud pečujete o své blízké, nabízíme krátkodobá i dlouhodobá řešení, např. částečný úvazek.

Vaše pohoda je pro nás důležitá; záleží nám na vás. Našich společných cílů dosáhneme, pouze pokud jste šťastní, zdraví a máte vyvážený život. Většina našich iniciativ vyvinutých ve spolupráci s předními odborníky je zcela zdarma, jelikož jsou přínosné jak pro vás, tak pro nás. Existuje sada preventivních opatření, náš benefitní program, který pokrývá oblast fyzického a duševního zdraví; od koncepce pracoviště přes management integrace návratu do práce. Aktivně pomůžeme každému s jeho duševním zdravím a zdravou stravou a vytvoříme skvělé, vyvážené a houževnaté pracovní prostředí.

Práce si vybírá svoji daň. Chcete-li dosáhnout zdravé rovnováhy, musíte toho hodně vracet. Máme řadu přínosných a zábavných kurzů, klubů a událostí, které vašemu životu v Boschi přidají trochu inspirace, rozptýlení a zábavy.

Umíme tě ocenit.

Naši lidé jsou to, co nás tvoří výjimečnými. Proto oceňujeme tvůj přínos nejen zajímavým platovým ohodnocením, atraktivními benefity, podíly na zisku, ale i upřímným poděkováním. Náš úspěch je tvůj úspěch. Oceňujme společně.

Dva zaměstnanci stojí před stolním fotbalem společně s asistenčním robotem Bosch Rexroth APAS

Odměny a uznání

Naše práce nás baví, ale ocenění nám dělá radost. Záleží na každém zaměstnanci, proto nabízíme lákavé základní platy a pravidelně provádíme porovnání v rámci trhu. U každého zaměstnance zohledňujeme jeho individuální úspěch, specifickou roli a odborné znalosti. Naše společné úsilí o úspěch společnosti je oceněno odpovídajícími bonusy v závislosti na výkonu společnosti, protože maximální výkon si zaslouží nejlepší mzdy. Kromě toho obržíte kompletní balíček dalších benefitů, které vám může nabídnout pouze globální hráč.

Čtyři zaměstnanci pracují z domova a my je vidíme v jejich bytech na rozdělené obrazovce.

Kultra v Boschi

Pracovat v Boschi znamená držet pospolu: s jasnou misí, jasným zaměřením a jasnými hodnotami pro naplnění motta „We are Bosch“ jak v životě, tak v práci.
Pro naše zákazníky a naši společnost pracujeme tvrdě, ale pracujeme tvrdě i při vytváření prosperující a přívětivé kultury. To vyžaduje odvážné a sebejisté vedení, nejnovější technologii a spoustu prostoru pro vzájemnou spolupráci a učení se. Ať již jsou vaše cíle jakékoliv, jsme flexibilní a podpoříme vás.

Užívejte si s Boschem – Ve zkratce

Lákavá odměna

Široká škála benefitů a výhod

Zvýhodněná zdravotní péče

Podpora rovnováhy mezi osobním a pracovním životem

Silná, globální zaměstnanecká kultura

Zaměstnanecké sítě

Ocenění

  1. Glassdoor Award 2019
  2. Universum Engineering
  3. Universum Engineering
  4. Automotive TopCareer
Různorodá skupina drží šály s nápisem „Join the Team“. Jedna osoba láká diváky, aby se připojili ke skupině.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: