Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Naše kultura a benefity

Více si užívejme. Dbáme na rovnováhu mezi osobním životem, pracovním prostředím a odměňováním, díky které to bude stát za to. Work #LikeABosch

Skupina zaměstnanců zvedá jiného zaměstnance, který je oslavován a užívá si to.

Respektujeme tvůj soukromý život.

Každý má svůj životní směr. Ať už jde o nové pracovní výzvy, rozvoj a vzdělávání nebo více času na rodinu, přátele a koníčky. Ať jsou tvé cíle jakékoli – jsme flexibilní. Pojďme se na to podívat blíže

Umíme tě ocenit.

Naši lidé jsou to, co nás tvoří výjimečnými. Proto oceňujeme tvůj přínos nejen zajímavým platovým ohodnocením, atraktivními benefity, podíly na zisku, ale i upřímným poděkováním. Náš úspěch je tvůj úspěch. Oceňujme společně.

Dva zaměstnanci stojí před stolním fotbalem společně s asistenčním robotem Bosch Rexroth APAS

Odměny a uznání

Naše práce nás baví, ale ocenění nám dělá radost. Záleží na každém zaměstnanci, proto nabízíme lákavé základní platy a pravidelně provádíme porovnání v rámci trhu. U každého zaměstnance zohledňujeme jeho individuální úspěch, specifickou roli a odborné znalosti. Naše společné úsilí o úspěch společnosti je oceněno odpovídajícími bonusy v závislosti na výkonu společnosti, protože maximální výkon si zaslouží nejlepší mzdy. Kromě toho obržíte kompletní balíček dalších benefitů, které vám může nabídnout pouze globální hráč.

Čtyři zaměstnanci pracují z domova a my je vidíme v jejich bytech na rozdělené obrazovce.

Kultra v Boschi

Pracovat v Boschi znamená držet pospolu: s jasnou misí, jasným zaměřením a jasnými hodnotami pro naplnění motta „We are Bosch“ jak v životě, tak v práci.
Pro naše zákazníky a naši společnost pracujeme tvrdě, ale pracujeme tvrdě i při vytváření prosperující a přívětivé kultury. To vyžaduje odvážné a sebejisté vedení, nejnovější technologii a spoustu prostoru pro vzájemnou spolupráci a učení se. Ať již jsou vaše cíle jakékoliv, jsme flexibilní a podpoříme vás.

Užívejte si s Boschem – Ve zkratce

Icon moneybag-currency

Lákavá odměna

Icon promotion frame

Široká škála benefitů a výhod

Icon first-aid-cross

Zvýhodněná zdravotní péče

Icon scale

Podpora rovnováhy mezi osobním a pracovním životem

Icon health

Silná, globální zaměstnanecká kultura

Icon connectivity

Zaměstnanecké sítě

Ocenění

  1. Glassdoor Award 2019
  2. Universum Engineering
  3. Universum Engineering
  4. Automotive TopCareer
Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: