Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Naše kultura a benefity

Více si užívejme. Dbáme na rovnováhu mezi osobním životem, pracovním prostředím a odměňováním, díky které to bude stát za to. Work #LikeABosch

Shawn v zasíťovaném domě, kde je vše propojeno

Respektujeme tvůj soukromý život.

Každý má svůj životní směr. Ať už jde o nové pracovní výzvy, rozvoj a vzdělávání nebo více času na rodinu, přátele a koníčky. Ať jsou tvé cíle jakékoli – jsme flexibilní. Pojďme se na to podívat blíže

Flexibilní práce

Na jednu ze svých nejlepších myšlenek přišel Archimédés při koupeli. Víme, že dobré myšlenky mohou vznikat kdekoliv, a díky našim flexibilním zásadám práce můžete pracovat tak, jak to vyhovuje vám, vašemu projektu a vašemu týmu. I management může uzpůsobit svou práci svému životu – nikoliv naopak.

Práce a rodina

Práce není jen o vás; týká se i těch, se kterými žijete, které máte rádi, o které pečujete. Podnikání se můžete věnovat jen tehdy, když vám pomůžeme postarat se o vaše okolí.

  • Rodiče mají nárok na flexibilní pracovní dobu. Rovněž podporujeme propojení mezi rodiči pomocí fóra „family@bosch“.
  • Pokud jste vysláni do zahraničí, podpoříme váš protějšek při hledání práce, při poznávacích cestách, jazykovými kurzy a dalšími školeními.
  • Pokud pečujete o své blízké, nabízíme krátkodobá i dlouhodobá řešení, např. částečný úvazek.

Zdraví a pohoda

Vaše pohoda je pro nás důležitá; záleží nám na vás. Našich společných cílů dosáhneme, pouze pokud jste šťastní, zdraví a máte vyvážený život. Většina našich iniciativ vyvinutých ve spolupráci s předními odborníky je zcela zdarma, jelikož jsou přínosné jak pro vás, tak pro nás. Existuje sada preventivních opatření, náš benefitní program, který pokrývá oblast fyzického a duševního zdraví; od koncepce pracoviště přes management integrace návratu do práce. Aktivně pomůžeme každému s jeho duševním zdravím a zdravou stravou a vytvoříme skvělé, vyvážené a houževnaté pracovní prostředí.

Kultura, sport a zábava

Práce si vybírá svoji daň. Chcete-li dosáhnout zdravé rovnováhy, musíte toho hodně vracet. Máme řadu přínosných a zábavných kurzů, klubů a událostí, které vašemu životu v Boschi přidají trochu inspirace, rozptýlení a zábavy.

Umíme tě ocenit.

Naši lidé jsou to, co nás tvoří výjimečnými. Proto oceňujeme tvůj přínos nejen zajímavým platovým ohodnocením, atraktivními benefity, podíly na zisku, ale i upřímným poděkováním. Náš úspěch je tvůj úspěch. Oceňujme společně.

Více než stovka účastníků „Working Out Loud Conference“ se usmívá do objektivu s rukama nad halvou a v dobré náladě.

Odměny a uznání

Naše práce nás baví, ale ocenění nám dělá radost. Záleží na každém zaměstnanci, proto nabízíme lákavé základní platy a pravidelně provádíme porovnání v rámci trhu. U každého zaměstnance zohledňujeme jeho individuální úspěch, specifickou roli a odborné znalosti. Naše společné úsilí o úspěch společnosti je oceněno odpovídajícími bonusy v závislosti na výkonu společnosti, protože maximální výkon si zaslouží nejlepší mzdy. Kromě toho obržíte kompletní balíček dalších benefitů, které vám může nabídnout pouze globální hráč.

Dva účastníci hackathonu „Bosch Connected Experience” v Berlíně skáčou ve velkém bazénu s míči.

Kultra v Boschi

„Spojení „We are Bosch“ jasně a konzistentně vyjadřuje naši firemní identitu. Chceme na světě zanechat trvalý odkaz – vytvořený jedinečným a mimořádným týmem.“ (Volkmar Denner, předseda představenstva společnosti Bosch)

Pracovat v Boschi znamená držet pospolu: s jasnou misí, jasným zaměřením a jasnými hodnotami pro naplnění motta „We are Bosch“ jak v životě, tak v práci.
Pro naše zákazníky a naši společnost pracujeme tvrdě, ale pracujeme tvrdě i při vytváření prosperující a přívětivé kultury. To vyžaduje odvážné a sebejisté vedení, nejnovější technologii a spoustu prostoru pro vzájemnou spolupráci a učení se. Ať již jsou vaše cíle jakékoliv, jsme flexibilní a podpoříme vás.

Užívejte si s Boschem – Ve zkratce

Icon moneybag-currency

Lákavá odměna

Icon promotion frame

Široká škála benefitů a výhod

Icon first-aid-cross

Zvýhodněná zdravotní péče

Icon scale

Podpora rovnováhy mezi osobním a pracovním životem

Icon health

Silná, globální zaměstnanecká kultura

Icon connectivity

Zaměstnanecké sítě

Ocenění

  1. Glassdoor Award 2019
  2. Universum Engineering
  3. Universum Engineering
  4. Automotive TopCareer
Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: