Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Tvůj růst a rozvoj

Rozvíjejme se navzájem. Čekají na tebe nové role, příležitosti i výzvy. Work #LikeABosch

Zaměstnanec pózující před regálem plným čepic s firemními potisky Bosch, např. Work #LikeABosch

V Boschi se vyvíjíš.

Již více než 130 let utváříme nové trhy a technologie. Stejně jako jsme se my naučili měnit se, růst a tvořit, tak můžeš i ty – protože vývoj nezná hranice.

Zajímáte nás jako „celek“, nikoli jen „od devíti do pěti“, protože celý život je o rovnováze. Podporujeme váš profesní i osobní rozvoj a široký sortiment firemních školení volně dostupných pro každého. V naší školicí platformě Bosch existuje řada důležitých školení v oboru pro všechny zaměstnance, od školení věnovaných umělé inteligenci přes brainstorming až ke školením o spolupráci. Možnost učit se kdykoliv a kdekoliv umožňují naše volné licence k online školením od světově uznávaných institucí. A třešnička na dortu: v případě potřeby rovněž nabízíme finanční podporu formálního vzdělání vás i vaší rodiny.

Naše firemní univerzita je místem, kde se můžete učit o budoucích technologiích, inovacích a manažerských dovednostech, které vám pomohou v rozvoji a nalezení vašeho místa v Boschi. Budete se učit v praktickém, profesionálním a akademickém prostředí od expertů z Bosche po celém světě a z dalších odvětví. Mohou mít podobu od manažerských programů až po magisterská studia, národních i mezinárodních seminářů, konferencí a večerních prezentací a dále platforem pro mezinárodní sdílení vědomostí – vždy však se zaměřením na vás a vaši cestu za poznáním.

Podnikáme po celém světě, proto potřebujeme sebevědomý a globální tým otevřený novým příležitostem. Úspěšně vysíláme zaměstnance po celém světě již více než 100 let – s plnou podporou pro vás a vaši rodinu. Chceme mít jistotu, že vy i vaše rodiny jste dobře připraveni pomocí poznávacích výletů, studia jazyků a seznámení s cizí kulturou. Když přijedete do nové země, budeme vám po boku; nabízíme osobní podporu, zaškolení a místní mentoring. Rovněž je zde pomoc s včasným plánováním vašeho návratu do vlasti a podpory opětovné integrace po návratu domů.

Společnost s minulostí, práce s budoucností.

Budoucnost můžeme utvářet tím, že budeme stavět na naší společné historii. V roce 1886 založil Robert Bosch ve Stuttgartu dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. To dalo vzniknout celosvětové organizaci. Od začátku nás utvářely inovace a závazek vůči společnosti. Nadále znovu poznáváme a utváříme naše podnikání, avšak tyto základy zůstávají.

V Boschi najdeš své místo.

Jedna globální firma, ale mnoho způsobů práce a oblastí k prozkoumání. Ať už ti vyhovuje globální korporátní kultura nebo start-upový duch, sedací vaky nebo zasedačky, formální nebo otevřené chování. Ať už se pohybuješ nahoru, dolů, vlevo nebo vpravo – stále budeme po tvém boku.

Rozvíjej se s Boschem – Ve zkratce

Uznávaný zaměstnavatel se zkušenostmi a historií

Nespočet dostupných školení

Rozvíjej další kompetence

Nejedna kariéra v jedné společnosti

Mezinárodní úkoly a spolupráce

Vývoj odborných talentů

Různorodá skupina drží šály s nápisem „Join the Team“. Jedna osoba láká diváky, aby se připojili ke skupině.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: