Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Tvůj růst a rozvoj

Rozvíjejme se navzájem. Čekají na tebe nové role, příležitosti i výzvy. Work #LikeABosch

Shawn a Shawna si dávají pěst v dennverské kanceláři před cedulí CO₂.

V Boschi se vyvíjíš.

Již více než 130 let utváříme nové trhy a technologie. Stejně jako jsme se my naučili měnit se, růst a tvořit, tak můžeš i ty – protože vývoj nezná hranice.

Více než jen práce

Zajímáte nás jako „celek“, nikoli jen „od devíti do pěti“, protože celý život je o rovnováze. Podporujeme váš profesní i osobní rozvoj a široký sortiment firemních školení volně dostupných pro každého. V naší školicí platformě Bosch existuje řada důležitých školení v oboru pro všechny zaměstnance, od školení věnovaných umělé inteligenci přes brainstorming až ke školením o spolupráci. Možnost učit se kdykoliv a kdekoliv umožňují naše volné licence k online školením od světově uznávaných institucí. A třešnička na dortu: v případě potřeby rovněž nabízíme finanční podporu formálního vzdělání vás i vaší rodiny.

Robert Bosch College

Naše firemní univerzita je místem, kde se můžete učit o budoucích technologiích, inovacích a manažerských dovednostech, které vám pomohou v rozvoji a nalezení vašeho místa v Boschi. Budete se učit v praktickém, profesionálním a akademickém prostředí od expertů z Bosche po celém světě a z dalších odvětví. Mohou mít podobu od manažerských programů až po magisterská studia, národních i mezinárodních seminářů, konferencí a večerních prezentací a dále platforem pro mezinárodní sdílení vědomostí – vždy však se zaměřením na vás a vaši cestu za poznáním.

Vyražte s námi do zahraničí

Podnikáme po celém světě, proto potřebujeme sebevědomý a globální tým otevřený novým příležitostem. Úspěšně vysíláme zaměstnance po celém světě již více než 100 let – s plnou podporou pro vás a vaši rodinu. Chceme mít jistotu, že vy i vaše rodiny jste dobře připraveni pomocí poznávacích výletů, studia jazyků a seznámení s cizí kulturou. Když přijedete do nové země, budeme vám po boku; nabízíme osobní podporu, zaškolení a místní mentoring. Rovněž je zde pomoc s včasným plánováním vašeho návratu do vlasti a podpory opětovné integrace po návratu domů.

Budoucnost vystavěná na naší minulosti: Naše historie

Společnost s minulostí, práce s budoucností.

Budoucnost můžeme utvářet tím, že budeme stavět na naší společné historii. V roce 1886 založil Robert Bosch ve Stuttgartu dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. To dalo vzniknout celosvětové organizaci. Od začátku nás utvářely inovace a závazek vůči společnosti. Nadále znovu poznáváme a utváříme naše podnikání, avšak tyto základy zůstávají.

V Boschi najdeš své místo.

Jedna globální firma, ale mnoho způsobů práce a oblastí k prozkoumání. Ať už ti vyhovuje globální korporátní kultura nebo start-upový duch, sedací vaky nebo zasedačky, formální nebo otevřené chování. Ať už se pohybuješ nahoru, dolů, vlevo nebo vpravo – stále budeme po tvém boku.

Účastník hackathonu „Bosch Connected Experience“ v Berlíně sedí zády k objektivu a pracuje na notebooku. Má šedou čepici #LikeABosch.

Tvůj rozvoj

Tvůj rozvoj

Naše podnikání staví na „objevování“, proto dává smysl, že chceme, aby se každý zaměstnanec mohl rozvíjet a mohl objevovat nové cesty. To povzbuzuje vás a zlepšuje nás. Pomocí standardizovaných procesů a nástrojů můžeme vytvářet lepší školení, zajímavější práci a poskytovat celoživotní vzdělávání. Nejen díky tomu jsou naše týmy inovativní.

  • Zachováváme transparentní řízení kompetencí, abychom viděli, kde jsou vaše silné stránky a příležitosti.
  • Pravidelné rozhovory s vašimi vedoucími a týmem pomáhají plánovat vaši osobní i profesní budoucnost.
  • V sekci „Můj rozvoj“ naleznete příležitost pro osobní rozvoj od propojení s okolím a coachingu až po klasická školení.
  • V naší „databázi talentů“ připravujeme odborníky a vedoucí pracovníky pro budoucí úkoly. Většina našich vedoucích pracovníků se rozvíjí v Boschi. To vám poskytuje příležitost k růstu – za hranicemi obchodních oblastí, funkcí či lokalit.

Rozvíjejete se s Boschem – Váš rozvoj
Dva kolegové z Bosche, žena a muž, sedí na pohovce při přátelském rozhovoru. Žena drží notebook. Oba mají tričko s potiskem #LikeABosch.

Rozmanitá kariéra

Rozmanitá kariéra

Nové směry, bezpočet rolí, téměř neomezený počet týmů a fascinující projekty. Rozmanitost je v Boschi skutečně kořením života. S námi se můžete rozvíjet jako experti i vedoucí, v agilních týmech a projektech, v rozličných funkčních oblastech, lokalitách a zemích. Máte k dispozici řadu možností a možných cest, po kterých se můžete vydat na své profesní dráze. Ať již zvolíte jakýkoliv směr, pomůžeme vám jej dosáhnout.

Rozvíjej se s Boschem – rozmanitá kariéra
Skupina osob stojí u stolu, usmívá se a spolupracuje na různých úkolech při hackathonu „Bosch Connected Experience“ v Berlíně. Na stole je řada různých poznámek, barevných papírků, tužek a notebook. V pozadí stojí další účastníci u nástěnky s různými plakáty projektů.

Lidé a projekty

Lidé a projekty

Když říkáme, že utváříme budoucnost, myslíme to vážně. Můžete si pod tím představit významné globální trendy či high-end technologie pro sítěmi propojený svět. Můžeme spolupracovat v energickém prostředí start-upů či v rámci letitých společností. Ať již pracujeme na čemkoliv a jakkoliv, stanovujeme nové standardy a měníme životy.

Rozvíjej se s Boschem – Lidé a projekty

Rozvíjej se s Boschem – Ve zkratce

Icon welcome

Uznávaný zaměstnavatel se zkušenostmi a historií

Icon development

Nespočet dostupných školení

Icon gears-interlocked-arrow

Rozvíjej další kompetence

Icon team-signpost

Nejedna kariéra v jedné společnosti

Icon World-Paperplane

Mezinárodní úkoly a spolupráce

Icon chart line

Vývoj odborných talentů

Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: