Vítej na webu společnosti Bosch

Rozvíjej(se)! Užívej(si)! Inspiruj(se)! Vítej ve společnosti Bosch.

Kariéra ve společnosti Bosch Česká republika

Buďme jiní než ostatní.

Auta se řídí sama, stroje spolu mluví a domy se stávají chytřejšími. Ve společnosti Bosch převádíme tyto vize do skutečné podoby, abychom zlepšili kvalitu života lidí po celém světě.
Začněte dělat něco opravdu velkého. Staňte se součástí týmu lidí, kteří myslí dopředu. Týmu, kde můžete vytvořit něco, co skutečně stojí za povšimnutí — něco, co je „Stvořeno pro život“.

Náš svět je celý svět

Bosch je globální značka. Naše výrobky a naše řešení se používají na všech kontinentech. Znamená to, že jsme schopni se přizpůsobit místním potřebám — bez toho, že bychom ztratili kontext, celkový obraz situace nebo problému. Buďte součástí naší mezinárodní sítě a využijte výhod rozmanitosti příležitostí, které nabízí celosvětový zaměstnavatel.

Praha Video

Bosch Praha

Vítejte ve společnosti Robert Bosch odbytová v Praze. Ať již v odvětví mobility, průmyslových technologií, spotřebního zboží nebo energie a technického zařízení budov, společnost Bosch významně přispívá ke zkvalitňování každodenního života současné i budoucí generace. Přidejte se k nám a spolu s více než 200 kolegy v Praze a 400 000 celosvětově přispívejte k tomuto cíli. Staňte se dalším z průkopníků, kteří posouvají hranice technologií každý den o kus dál.

Toto je náš přístup

Toto je náš přístup

Proč pracovat ve společnosti Bosch? Řekneme vám proč! Připojte se k nám a spolu s námi přeměňujte vize budoucnosti na technologie, které mají smysl, které jsou „Stvořeny pro život“.

Programy na míru, rozmanité perspektivy

Nevíme, o jaké pracovní kariéře uvažujete. Víme ale, že u nás můžete najít tu správnou příležitost pro start vaší kariéry.

Společně můžeme dosáhnout víc

Pro kvalifikované pracovníky

Kde vaše praxe a životní zkušenost má budoucnost. Nezáleží na tom, jestli se jedná o internet věcí, e-mobilitu nebo udržitelné budovy — ve společnosti Bosch budete součástí inovativních řešení, jejichž cílem je zlepšovat kvalitu lidského života. Nabízíme širokou škálu pracovních pozic po celém světě a atraktivní režimy pracovní doby. Poskytneme veškerou podporu, kterou budete potřebovat, abyste mohli své znalosti a dovednosti dále rozvíjet.

Nastartujte svou kariéru

Pro absolventy

Nastartujte svou profesní kariéru s námi. Studium je úspěšně dokončeno, a vy teď hledáte zajímavou pracovní pozici někde ve světě, která nabízí dobrou perspektivu? V našem Junior Managers Programu se naučíte, jak vést projekty nebo týmy k úspěchu. Nebo se zaměřte na svou specializaci a vyberte si náš program pro absolventy — specialisty, abyste se mohli hlouběji ponořit do problematiky, která vás opravdu přitahuje — potenciálně dokonce v kontextu vašeho případného doktorandského studia.

Vytvářejte s námi budoucnost

Pro studenty

Spolu s námi budujte základy pro život v budoucnosti. Možná ještě nevíte, jak, ale jedna věc je jistá: můžete formovat budoucnost pomocí svých nápadů. Ve společnosti Bosch už teď, během studia, máte příležitost důkladněji nahlédnout do různých oblastí a oborů. Připojte se k nám, jako stážista, jako pracující student, anebo se zúčastněte našeho programu pro talentované studenty „students@bosch“, kde ve spolupráci s námi můžete realizovat významné inovace.

Sdílení na: