Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Work #LikeABosch

Kariéra ve společnosti Bosch Česká republika

Dva zaměstnanci sedí u jednoho stolu před svými monitory během společného programování a ťukají si kelímky.

Work #LikeABosch

V Boschi se staráme. O vás, o naše podnikání a o životní prostředí. Pevně si stojíme za tím, co slibujeme našim zaměstnancům: společně rosteme, práce nás baví a vzájemně se inspirujeme. Přidejte se k nám a poznejte náš svět.

Co znamená Work #LikeABosch

Zjistěte, jak se rozvíjet, užívat si a inspirovat se se společností Bosch.

Praha Video

Bosch Praha

Vítejte ve společnosti Robert Bosch odbytová v Praze. Ať již v odvětví mobility, průmyslových technologií, spotřebního zboží nebo energie a technického zařízení budov, společnost Bosch významně přispívá ke zkvalitňování každodenního života současné i budoucí generace. Přidejte se k nám a spolu s více než 200 kolegy v Praze a 429 000 celosvětově přispívejte k tomuto cíli. Staňte se dalším z průkopníků, kteří posouvají hranice technologií každý den o kus dál.

Programy na míru, rozmanité perspektivy

Nevíme, o jaké pracovní kariéře uvažujete. Víme ale, že u nás můžete najít tu správnou příležitost pro start vaší kariéry.

Společně můžeme dosáhnout víc

Pro kvalifikované pracovníky

Kde vaše praxe a životní zkušenost má budoucnost. Nezáleží na tom, jestli se jedná o Internet věcí, e-mobilitu nebo udržitelné budovy — ve společnosti Bosch budete součástí inovativních řešení, jejichž cílem je zlepšovat kvalitu lidského života. Nabízíme širokou škálu pracovních pozic po celém světě a atraktivní režimy pracovní doby. Poskytneme veškerou podporu, kterou budete potřebovat, abyste mohli své znalosti a dovednosti dále rozvíjet.

Nastartujte svou kariéru

Pro absolventy

Nastartujte svou profesní kariéru s námi. Studium je úspěšně dokončeno, a vy teď hledáte zajímavou pracovní pozici někde ve světě, která nabízí dobrou perspektivu? V našem Junior Managers Programu se naučíte, jak vést projekty nebo týmy k úspěchu. Nebo se zaměřte na svou specializaci a vyberte si náš program pro absolventy — specialisty, abyste se mohli hlouběji ponořit do problematiky, která vás opravdu baví— potenciálně dokonce v kontextu vašeho případného doktorandského studia.

Vytvářejte s námi budoucnost

Pro studenty

Spolu s námi budujte základy pro život v budoucnosti. Možná ještě nevíte, jak, ale jedna věc je jistá: můžete formovat budoucnost pomocí svých nápadů. Ve společnosti Bosch už teď, během studia, máte příležitost důkladněji nahlédnout do různých oblastí a oborů. Připojte se k nám, jako stážista, jako pracující student, anebo se zúčastněte našeho programu pro talentované studenty „students@bosch“, kde ve spolupráci s námi můžete realizovat významné inovace.

Různorodá skupina drží šály s nápisem „Join the Team“. Jedna osoba láká diváky, aby se připojili ke skupině.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: