Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Začni svou kariéru

Ať již míříš kamkoliv – v Boschi najdeš spousty příležitostí pro skvělý začátek své profesní kariéry.

Dva zaměstnanci sedí u jednoho stolu a ťukají si kelímky, na kterých jsou potisky pěstí

Nastartujte svou kariéru

Končíš školu nebo studium? U nás můžeš najít tu správnou příležitost pro start kariéry. Bosch je rozmanitější než většina jiných společností, a také její charakter je více mezinárodní než je obvyklé v jiných společnostech. V našich dceřiných a regionálních pobočkách po celém světě na tebe čekají motivující výzvy a výjimečné perspektivy.

Zahájení profesní kariéry ve společnosti Bosch jako absolvent

Chceš se zeptat na něco, co se týká tvé žádosti o přijetí do programu pro absolventy? Níže najdeš odpovědi na časté otázky.

 Junior Managers Program

Junior Managers Program

90 procent manažerů ve společnosti Bosch pochází z našich vlastních zdrojů. Jedním z důvodů je Program pro začínající manažery. Společně s tvým mentorem tě připravíme na převzetí manažerských úkolů v naší společnosti. Faktory vedoucí k úspěchu jsou i dnes stejné jako v minulosti: praktická orientace, individuální obsah, a dosah přesahující hranice států.

 Graduate Specialist Program

Graduate Specialist Program

Získej rozsáhlé zkušenosti tím, že projdeš kolečkem napříč funkcemi, divizemi a lokalitami. Během této doby tě budou podporova zkušení špičkoví manažeři jako tvoji mentoři. Díky tomuto programu nastavíme tvou profesní kariéru tak, aby ses mohl/a stát úspěšným specialistou/kou ve svém oboru. Dáme tináročné úkoly, a ty převezmeš profesionální odpovědnost.

Příležitosti pro studenty

Využij příležitosti během svého studia důkladně poznat společnost Bosch a najít si to, co bude pro tebe to pravé. Dáme ti tím cenný náskok, pokud jde o tvoji budoucnost.

Stáže

Stáže

Stáže

Zapoj se přímo do týmu a sbírej praktické zkušenosti v oboru, který studuješ. Poskytneme ti individuální obsah, abychom tě připravili na začátek vaší profesní kariéry.

Stáže
Pracující studenti

Pracující studenti

Pracující studenti

Jako pracující student se můžeš věnovat fascinujícím tématům - můžeš se zapojit do projektu a podpořit jej v průběhu několika důležitých fází. Získáš zkušenosti přímo na pracovišti, takže se seznámíš s prostředím, kde v budoucnosti možná budeš pracovat. A pokud se budeš chtít připojit ke společnosti Bosch někdy později, určitě si tě budeme pamatovat.

Pracující studenti
Diplomová práce

Diplomová práce

Diplomová práce

Ve společnosti Bosch budeš pracovat na inspirujících řešeních, určených pro generace zítřka, a s námi položíš solidní základy pro začátek své profesní kariéry. Během psaní své diplomové práce ti bude poskytnuto vedení v osobní i profesní rovině. Budeš pracovat na svém tématu v průniku teorie a praxe, a tak budovat a rozšiřovat svou vlastní síť už v rané fázi své profesní kariéry.

Diplomová práce

Koho hledáme

Vaše osobnost je naší výhodou. Hledáme zvídavé a kreativní jedince, kteří zpochybňují status quo a proaktivně vyhledávají nové výzvy. Jedince, kteří mají rádi různorodé pracovní prostředí a sdílení hodnot, ke kterým se v Boschi hrdě hlásíme. Společně rosteme, práce nás baví a vzájemně se inspirujeme. Přidejte se k nám a poznejte náš svět. Work #LikeABosch

Ekonomický i společenský význam rozmanitosti je dnes důležitější než kdy dříve. Zejména v inovativních odvětvích potřebujeme zapojit více žen a utvářet digitální transformaci.

Filiz Albrecht, členka představenstva společnosti Bosch a ředitelka průmyslových vztahů
Shawn sedí u stolu v kanceláři.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: