Připojte se k nám jako student nebo absolvent
Studenti a absolventi

Připojte se k nám jako student nebo absolvent

Ať už se rozhodnete pro jakékoli místo, ve společnosti Bosch můžete přispět svým osobním přínosem, vytvořit si kontakty v rámci společnosti, a úspěšně zahájit svou profesní kariéru hned od začátku.

Nastartujte svou kariéru

Končíte školu nebo studium? U nás můžete najít tu správnou příležitost pro start kariéry. Bosch je rozmanitější než většina jiných společností, a také její charakter je více mezinárodní než je obvyklé v jiných společnostech. V našich dceřiných a regionálních pobočkách po celém světě na vás čekají motivující výzvy a výjimečné perspektivy.

Zahájení profesní kariéry ve společnosti Bosch jako absolvent

Chcete se zeptat na něco, co se týká vaší žádosti o přijetí do programu pro absolventy? Níže najdete odpovědi na časté otázky.

 Junior Managers Program

Junior Managers Program

90 procent manažerů ve společnosti Bosch pochází z našich vlastních zdrojů. Jedním z důvodů je Program pro začínající manažery. Společně s vaším mentorem vás připravíme na převzetí manažerských úkolů v naší společnosti. Faktory vedoucí k úspěchu jsou i dnes stejné jako v minulosti: praktická orientace, individuální obsah, a dosah přesahující hranice států.

 Graduate Specialist Program

Graduate Specialist Program

Získejte rozsáhlé zkušenosti tím, že projdete kolečkem napříč funkcemi, divizemi a lokalitami. Během této doby vás budou zkušení špičkoví manažeři podporovat jako vaši mentoři. Díky tomuto programu nastavíme vaši profesní kariéru tak, abyste se mohli stát úspěšnými specialisty ve svém oboru. Dáme vám náročné úkoly, a vy převezmete profesionální odpovědnost.

Příležitosti pro studenty

Využijte příležitosti během svého studia důkladně poznat společnost Bosch a najít si to, co bude pro vás to pravé. Dáme vám tím cenný náskok, pokud jde o vaši budoucnost.

Stáže

Stáže

Stáže

Zapojte se přímo do týmu a sbírejte praktické zkušenosti v oboru, který studujete. Pokud studujete předmět v oblasti STEM (Science, Technology, Engineering, Math), můžete být vybráni do našeho exkluzivního programu pro rozvoj talentovaných studentů „students@bosch“. Poskytneme vám individuální obsah, abychom vás připravili na začátek vaší profesní kariéry. Budete zváni na akce a exkluzivní semináře a budete moci využít individuálního koučinku a vyjet na stáž v zahraničí.

Stáže
Pracující studenti

Pracující studenti

Pracující studenti

Jako pracující student se můžete věnovat fascinujícím tématům - můžete se zapojit do projektu a podpořit jej v průběhu několika důležitých fází. Získáte zkušenosti přímo na pracovišti, takže se seznámíte s prostředím, kde v budoucnosti možná budete pracovat. A pokud se budete chtít připojit ke společnosti Bosch někdy později, určitě si vás budeme pamatovat.

Pracující studenti
Diplomová práce

Diplomová práce

Diplomová práce

Ve společnosti Bosch budete pracovat na inspirujících řešeních, určených pro generace zítřka, a s námi položíte solidní základy pro začátek své profesní kariéry. Během psaní své diplomové práce vám bude poskytnuto vedení v osobní i profesní rovině. Budete pracovat na svém tématu v průniku teorie a praxe, a tak budovat a rozšiřovat svou vlastní síť už v rané fázi své profesní kariéry.

Diplomová práce

Sdílení na: