Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Začni svou kariéru

Ať již míříš kamkoliv – v Boschi najdeš spousty příležitostí pro skvělý začátek své profesní kariéry.

Dva zaměstnanci sedí u jednoho stolu a ťukají si kelímky, na kterých jsou potisky pěstí

Nastartujte svou kariéru

Končíš školu nebo studium? U nás můžeš najít tu správnou příležitost pro start kariéry. Bosch je rozmanitější než většina jiných společností, a také její charakter je více mezinárodní než je obvyklé v jiných společnostech. V našich dceřiných a regionálních pobočkách po celém světě na tebe čekají motivující výzvy a výjimečné perspektivy.

Zahájení profesní kariéry ve společnosti Bosch jako absolvent

Chceš se zeptat na něco, co se týká tvé žádosti o přijetí do programu pro absolventy? Níže najdeš odpovědi na časté otázky.

 Junior Managers Program

Junior Managers Program

90 procent manažerů ve společnosti Bosch pochází z našich vlastních zdrojů. Jedním z důvodů je Program pro začínající manažery. Společně s tvým mentorem tě připravíme na převzetí manažerských úkolů v naší společnosti. Faktory vedoucí k úspěchu jsou i dnes stejné jako v minulosti: praktická orientace, individuální obsah, a dosah přesahující hranice států.

 Graduate Specialist Program

Graduate Specialist Program

Získej rozsáhlé zkušenosti tím, že projdeš kolečkem napříč funkcemi, divizemi a lokalitami. Během této doby tě budou podporova zkušení špičkoví manažeři jako tvoji mentoři. Díky tomuto programu nastavíme tvou profesní kariéru tak, aby ses mohl/a stát úspěšným specialistou/kou ve svém oboru. Dáme tináročné úkoly, a ty převezmeš profesionální odpovědnost.

Příležitosti pro studenty

Využij příležitosti během svého studia důkladně poznat společnost Bosch a najít si to, co bude pro tebe to pravé. Dáme ti tím cenný náskok, pokud jde o tvoji budoucnost.

Koho hledáme

Vaše osobnost je naší výhodou. Hledáme zvídavé a kreativní jedince, kteří zpochybňují status quo a proaktivně vyhledávají nové výzvy. Jedince, kteří mají rádi různorodé pracovní prostředí a sdílení hodnot, ke kterým se v Boschi hrdě hlásíme. Společně rosteme, práce nás baví a vzájemně se inspirujeme. Přidejte se k nám a poznejte náš svět. Work #LikeABosch

Ekonomický i společenský význam rozmanitosti je dnes důležitější než kdy dříve. Zejména v inovativních odvětvích potřebujeme zapojit více žen a utvářet digitální transformaci.

Filiz Albrecht, členka představenstva společnosti Bosch a ředitelka průmyslových vztahů
Různorodá skupina drží šály s nápisem „Join the Team“. Jedna osoba láká diváky, aby se připojili ke skupině.

Work #LikeABosch – Mám zájem

Sdílení na: