Přejít na hlavní obsah
Bosch Česká republika

Elektromobilita. Příležitost pro ty nejlepší!

Bosch Powertrain s.r.o., Jihlava

Elektromobilita
Společně můžeme dosáhnout víc

Odborné praxe

Přihlas se na praxi a získej cenné zkušenosti z reálného pracovního života v mezinárodní firmě. Pro studenty VŠ a VOŠ nabízíme placenou praxi na technických i ekonomických úsecích.

Bosch Powertrain v Jihlavě startuje výrobu pro elektromobilitu. A počítá i s tebou!

Vítejte ve společnosti Bosch Powertrain v Jihlavě. S více než 4 000 zaměstnanci jsme největším a nejvýznamnějším zaměstnavatelem v kraji Vysočina a právě teď startujeme novou éru své historie. Rozšiřujeme totiž portfolio výrobků o produkty z oblasti elektromobility. Doposud se v našem závodě vyráběly pouze výrobky a komponenty pro dieselové či benzinové motory.

Nově budeme v jihlavském Boschi tvořit budoucnost elektromobility pro celý svět a máme pro vás jedinečnou příležitost být u toho s námi od úplného začátku. A k tomu potřebujeme najít ty pravé.

Ve vašich rukou totiž budou elektronápravy (eAxle), elektromotory, statory a rotory, které mají širokou škálu využití v osobních automobilech i užitkových vozidlech. Sériové produkce eAxle, statorů a rotorů startujeme v polovině roku 2024. V roce 2025 bude zahájena výroba elektromotorů.

sdfasdf

S jakými výrobky startujeme v Jihlavě?

Startujeme: A vy se máte se na co těšit!

Svým zaměstnancům nabízíme řadu benefitů, výhod i nadstandardní finanční ohodnocení. Kromě toho ale budete u vývoje a výroby nového portfolia výrobků a společně s námi budete od začátku tvořit budoucnost v oblasti elektromobility.

Home Office + flexibilní forma práce

Možnost práce z domova a jiné flexibilní formy práce

MŠ s internátním provozem

Nejmodernější MŠ v Jihlavě, delší otevírací doba, možnost přespávání dětí

Příspěvky na penzijní připojištění

Po 3 letech u firmy 28 800 Kč ročně

Cafeterie

Příspěvky 9 000 Kč ročně

Závodní stravování

Zdravé a vyvážené závodní stravování pro zaměstnance firmy. Obědy od 29,50 Kč.

Dovolená

5 týdnů dovolené

Jazykové příplatky a další vzdělávání

Příplatky až 4 500 Kč měsíčně za znalost cizího jazyka + nadstandardní možnosti jazykového vzdělávání. Možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje prostřednictvím odborných kurzů a školení.

Bezúročné půjčky

Po 5 letech u firmy až 250 000 Kč na movité či nemovité věci, nebo až 300 000 Kč na pořízení osobního automobilu či motocyklu.

Sport a volný čas

Plavání zdarma pro zaměstnance a jejich rodiny. Volnočasové kurzy zdarma pro zaměstnance (např. TRX, jóga, kruhový trénink, HEAT, kurzy vaření, ...)

Startujeme budoucnost. Přidej se k nám!

Na vaše životopisy se těší Jana Mátlová, HR Business Partner pro oblast elektromobility.

Sdílení na: