Proč Bosch?

Objevte nové směry

Vaše cesta se může změnit, ale my budeme i nadále stát při vás.

Objevte nové směry

Už jste se někdy ocitli na cestě, která vám otevřela úplně nový svět? A vás to naprosto uchvátilo a ukázalo vám to, že změna scenérie může otevřít vaši mysl tak, že dostanete úplně nové nápady?

A co takhle získat úplně nové perspektivy a podívat se na věci z jiných úhlů? Například tím, že přejdete z řízení procesů do výzkumu nebo do oddělení lidských zdrojů. Nebo opustíte plánování projektů a začnete si budovat kariéru manažera. Nebo co takhle vyjet do zahraničí, a proacovat v některé z našich 440 dceřiných a regionálních společností, které zastupují společnost Bosch v přibližně 60 zemích po celém světě? Váš potenciál rozvoje je neomezený. Kdykoli začnete mít pocit, že byste si chtěli prohloubit nebo rozšířit své znalosti a dovednosti, anebo byste chtěli začít objevovat nové pracovní možnosti, chtěli byste pracovat v jiné funkci nebo v jiné lokalitě – stačí říct a udělejme to.

Díky možnosti měnit pracovní pozice nebo obory aktivně prosazujeme princip celoživotního učení. Během pravidelných hodnotících schůzek společně sestavujeme plán vašeho dalšího profesního rozvoje a určujeme milníky výkonnosti, a také osobní a profesní cíle. Celoživotní učení ale také znamená, že můžete dále rozvíjet své osobní zájmy. Proto vám nabídneme různé další možnosti, studium cizích jazyků nebo školení specializovaná na osobní růst, sportovní nebo zdravotní kurzy a mnoho dalšího.

Objevte nové směry

200 milionů eur

je částka, kterou společnost Bosch každý rok investuje do školicích programů a rozvoje talentů svých zaměstnanců.

Osobní růst

Svět je neustále v pohybu a nikdy se nezastaví. Víme, že budoucím výzvám je potřeba se postavit, a dáváme vám volnost k tomu, abyste mohli rozvíjet svůj talent a své silné stránky.

Ovlivňujte svou profesní kariéru

Víme, že si své profesní cíle chcete nastavit sami, takže vám nabídneme řadu nástrojů, které vás mohou vést a podporovat. Budeme s vámi pravidelně probírat, čeho jste dosáhli a kam jste došli, a pomůžeme vám plánovat vaši budoucnost, například během pohovoru o cílech a výkonech, pohovoru o kariéře a osobním rozvoji nebo hodnotící schůzky s nadřízeným.

Udělejte na nás dojem svými dovednostmi, svou osobností a odhodláním, a budete moci nastartovat svou odbornou kariéru, převzít odpovědnost za provoz výrobní linky, anebo za realizaci projektu. Může to být i vaše odbornost, vaše odhodlání a vaše zkušenost, která bude stát za technologií „Stvořeno pro život“a bude budit nadšení u našich zákazníků.

Vytvořte si plán své profesní kariéry. Využijte toho, že společnost Bosch nabízí obrovské množství různých možností.

Plánujte svou profesní kariéru s námi

Pohovor o cílech a výkonech

Pohovor o cílech a výkonech

Pohovor o cílech a výkonech

Jednou ročně budete se svým nadřízeným hodnotit své úkoly a projekty, diskutovat o dosažených cílech a určovat plán pro další rok. Dostanete zpětnou vazbu ke svému výkonu a svým silným stránkám.

Promluvíte si o vašich příštích cílech a společně určíte činnosti, které vám pomůžou těchto cílů dosáhnout. Pokud se tyto cíle před koncem roku změní, můžete samozřejmě tuto diskuzi v průběhu roku otevřít znovu.

Pohovor o cílech a výkonech
Pohovor o kariéře a osobním rozvoji

Pohovor o kariéře a osobním rozvoji

Pohovor o kariéře a osobním rozvoji

Během pohovoru o kariéře a osobním rozvoji popíšete své cíle pro příští tři roky a prodiskutujete s ostatními účastníky, jak jich dosáhnout. Cílem této diskuze je sladit vaše vlastní cíle a vaše sebehodnocení s názory a potřebami vašeho nadřízeného a oddělení lidských zdrojů. Společná diskuze o cílech, silných stránkách a možnostech profesního rozvoje vede k nalezení konkrétních příležitostí a potřebných aktivit.

Pohovor o kariéře a osobním rozvoji
Řízení kompetencí

Řízení kompetencí

Řízení kompetencí

Řízení kompetencí je náš systematicky řízený proces identifikace a rozvíjení profesních a metodologických kompetencí a zajišťování toho, aby požadované kompetence byly k dispozici na správném místě ve správný čas. Váš nadřízený určuje, které kompetence je potřeba v rámci vaší organizační jednotky rozvíjet.

Řízení kompetencí
Hodnocení potenciálu zaměstnance

Hodnocení potenciálu zaměstnance

Hodnocení potenciálu zaměstnance

Hodnocení potenciálu zaměstnance probíhá každý rok. Tento pohovor vede váš nadřízený a účastní se pracovník oddělení lidských zdrojů. V tomto pohovoru bude hodnocen váš potenciál osobního a profesního rozvoje, vaše cíle a vaše aktivity. Tímto způsobem se zajistí, abychom udělali všechno pro to, abychom uspokojili potřeby našich odborníků a manažerů a poskytli další možnosti profesního rozvoje pracovníkům společnosti Bosch.

Hodnocení potenciálu zaměstnance

Sdílení na: