Proč Bosch?

Buďte sami sebou

Jsme neobyčejní díky vaší rozmanitosti. Obohaťte nás svou jedinečnou osobností.

Buďte sami sebou

Znáte ten pocit, když o něčem mluvíte s někým, kdo má na tu věc úplně jiný názor než vy? Když ten druhý najednou ukáže to téma z naprosto jiného úhlu pohledu, způsobem, kterým jste nikdy předtím neuvažovali?

Naším cílem je zlepšovat život všem lidem, takže hledáme spolupracovníky, kteří rozšíří naši škálu osobností, lidí z různých kultur a lidí s různými odbornými znalostmi. Hledáme lidi, kteří při své práci používají svůj vlastní způsob myšlení.

Tak vytváříme atmosféru, která je vysoce inspirující a produktivní — a toto jen jeden z mnoha důvodů, proč rozmanitost vnímáme jako velkou výhodu pro naši společnost. Když nás obohatíte svou individualitou, významným dílem tak přispějete k naší rozmanité kultuře a podpoříte nás ve vymýšlení nových věcí a vyvíjení nových technologií.

Sdílíme své znalosti a osobní zkušenosti v síti našich lokalit po celém světě — tak, aby všichni mohli mít užitek z různých úhlů pohledu různých lidí. Abychom zajistili, že tato cenná rozmanitost zůstane v naší společnosti zachována, koncept rozmanitosti je pevně zakotven v naší firemní strategii a v našich základních hodnotách.

Buďte sami sebou
Ve společnosti Bosch najdete více než

150 národností,

pracují zde ženy i muži různého věku a různých dovedností.

Rozmanitost je naší výhodou

Rozmanitost je naší výhodou

Rozmanitost je hlavním pilířem komerčního úspěchu společnosti Bosch, protože vytváří podmínky pro inovace.

Sdílení na: