Proč Bosch?

Najděte své místo

Víte, jak pracovat co nejlépe. My vám nabízíme potřebné podmínky.

Najděte své místo

Už jste zjistili, jaký dopad může mít vaše pracovní prostředí na kvalitu vaší práce? A že když pracujete na místě, kde se cítíte naprosto v pohodě, dosahujete nejlepších výsledků?

Víme, že inovace potřebují dostatek prostoru, inspirující spolupracovníky a rozmanité prostředí. Díky velikosti naší společnosti, jejímu mezinárodnímu charakteru, mnoha různým oblastem našeho zájmu a modernímu vybavení určitě najdete takové pracovní prostředí, které vám bude dokonale vyhovovat.

Nabízíme vám prostor k tomu, abyste mohli zjistit, co je pro vás to pravé. Prozkoumejte začínající podnik s živou atmosféru plnou experimentů, nebo si najděte své místo v pevné struktuře velké firmy. Uspokojte svou zvídavost při práci na nových technologiích v oblasti internetu věcí nebo v automobilovém průmyslu, nebo využijte svého talentu při vytváření nových, kreativních marketingových strategií. Nebo hledejte nové skvělé spolupracovníky v sektoru lidských zdrojů — s námi se vám otevře velké množství pracovních oblastí, které stojí za to prozkoumat.

Chceme si také s vámi vybudovat dlouhodobý pracovní vztah. Proto vám nabízíme především spravedlivý a transparentní plat, a chceme vám poskytnout finanční ochranu, až odejdete do důchodu.

Připojte se k nám a využijte mnoha možností, které vám, jako celosvětová společnost, můžeme nabídnout — stejně jako jich už využívá více než 390 000 našich pracovníků v přibližně 60 zemích.

Najděte své místo

zavedené nebo začínající

Společnost Bosch nabízí 4 obchodní jednotky a více než 20 funkčních oblastí – od začínajících až po zavedené firemní struktury

globální nebo místní

asi 440 dceřiných a regionálních společností v přibližně 60 zemích

rozmanité týmy

Ve společnosti Bosch najdete více než 150 národností, pracují zde ženy i muži různého věku a různých dovedností.

Do zahraničí se společností Bosch

Když se zaměstnanci společnosti Bosch přemisťují do jiné země, nejsou v tom sami. Teď vám ukážeme, jakou podporu poskytujeme před odjezdem, během pobytu, a po návratu. Náš systém podpory:

Než odjedete

Probereme s vámi podmínky a veškeré organizační záležitosti potřebné pro váš pobyt v zahraničí a dáme vám možnost předem hostitelskou zemi navštívit, abyste si mohli udělat obrázek. Jazykové kurzy, školení zaměřené na porovnání kultur a úvodní semináře vám pomůžou vykročit správnou nohou. A samozřejmě vám i vaší rodině pomůžeme s přemístěním.

Během vašeho pobytu

Během pobytu vás jako váš mentor bude podporovat zkušený nadřízený. Také vám pomůžeme, abyste co nejrychleji zapadli do nové komunity, například pomocí speciálních workshopů. Naši firemní kulturu opravdu žijeme v každé z našich lokalit po celém světě. Znamená to, že se budete cítit jako doma kdekoliv.

Po návratu

Budeme vás i vaši rodinu podporovat i po vašem návratu zpátky do rodné země. Pomůžeme vám naplánovat a zorganizovat váš přesun, a pomůžeme vám také, abyste se rychle aklimatizovali, například pomocí specializovaných reintegračních seminářů. I v této fázi vám váš mentor rád pomůže.

Tři osoby před velkou obrazovkou v závodě Bosch Renningen

Možnosti

Proměňte své nápady na užitečné technologie. Je jedno, jestli se jedná o oblast Mobility Solutions, Spotřební zboží, Průmyslová technika nebo Energetika a technika budov — s námi budete mít příležitost zlepšovat kvalitu života lidí na celé planetě.

Sdílení na: