Proč Bosch?

Vneste do svého života rovnováhu

Vaše práce může odpovídat vašemu životnímu stylu. Poskytneme vám individuální podporu.

Najděte rovnováhu v životě

Už jste viděli mobilní telefon, který funguje bez toho, že byste ho museli dobíjet? My taky ne. A ani jsme nikdy nepotkali lidi, kteří jsou schopni podat svůj nejlepší výkon, když jediné, co dělají, je že pracují.

S námi život není jenom práce. Podpoříme vás při hledání zdravé rovnováhy mezi vaším zaměstnáním a vaším osobním životem. Dáme najevo porozumění, pokud jde o problémy, které vám dělají starosti – například čas, který je potřeba věnovat vašim dětem anebo domácí péče o vaše rodiče. Nezáleží na tom, jestli jde o zálibu, zapojení v komunitě, pobyt v cizině nebo další vzdělávání – společně najdeme nejlepší způsob, který bude vyhovovat vašemu každodennímu životu. A protože se domníváme, že nápady přicházejí kdekoli a výsledky znamenají víc než fyzická přítomnost, nabízíme vám flexibilní modely pracovní doby, včetně práce z domova, střídání se na zkrácený úvazek, práce na částečný úvazek a mnoho dalšího.

Zároveň dáváme možnost nastavit si potřebnou rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Proto nabízíme různé volnočasové aktivity a možnosti setkávat se s dalšími spolupracovníky a trávit s nimi volný čas.

Najděte rovnováhu v životě

Naše modely flexibilní pracovní doby

Máme mnoho způsobů, jak zařídit, aby vaše pracovní doba mohla být flexibilnější. Koneckonců, neexistuje jedno řešení, které by vyhovovalo všem. Společně můžeme vytvořit pracovní harmonogram ušitý na míru vašim potřebám, který bude vyhovovat i nám.

Flexibilní pracovní doba – model, do kterého se vejde všechno

Flexibilní pracovní doba je zcela ve vašich rukou: můžete například začít později a skončit později, nebo přijít dřív a potom dřív odejít. Pokud budete muset pracovat přesčas, s těmito hodinami navíc pak můžete naložit tak, jak budete potřebovat. Takhle je možné například vyřešit osobní schůzky, které se musí odehrát v proběhu pracovního dne.

Částečný úvazek — chytré řešení

Práce na částečný úvazek má ve společnosti Bosch mnoho různých forem, od snížení počtu hodin denně, týdně nebo měsíčně, až po střídání se na pracovní pozici s někým jiným. U nás je možné stanovit pracovní úvazek individuálně. Samozřejmostí je, že i jako pracovníci na částečný úvazek máte máte nárok na stejné příležitosti a možnosti kariérního postupu jako vaši kolegové pracující na plný úvazek.

Práce částečně na dálku – práce ze dvou míst

Práce částečně na dálku vám umožní vykonávat mnohé ze svých pracovních povinností z domova. Máte pravidelný pracovní rozvrh, dělíte svou pracovní dobu mezi domov a kancelář. Znamená to, že můžete zůstat v kontaktu s pracovními postupy, ale také si užít větší flexibilitu.

Vedoucí pracovníci – pracujte si tak, jak vám vyhovuje

Jako vedoucí pracovníci budete mít hodně volnou ruku. Můžete si rozvrhnout svou smluvně stanovenou pracovní dobu tak, jak to pro vás bude nejvhodnější. Vytváření rovnováhy mezi pracovním a osobním životem bude také ve vašich rukou. Pokud vám vyčistí hlavu, když si v poledne půjdete zaběhat, tak běžte. Možná, že je pro vás hodně důležité, abyste poobědvali nebo povečeřeli se svou rodinou. Pokud vám to pomůže k výsledkům, budeme rádi.

Práce a rodina

Řešení pro sladění práce s osobním životem

Pro rodiče

Je mnoho způsobů, jak přizpůsobit svou pracovní dobu potřebám svých dětí. Kromě organizování dobrodružného vzdělávání a péče o děti v našich zařízeních v době prázdnin vám můžeme pomoci i při zajišťování hlídání dětí. Můžete se také účastnit našich seminářů a rekreačních aktivit pro celou rodinu. Prostřednictvím našeho fóra family@bosch se můžete spojit s jinými rodiči a zajistit, aby ve společnosti byly zastoupeny vaše společné zájmy.

Kultura, sport a volný čas

Letmý pohled do naší nabídky. Naše nabídky volnočasových aktivit a rekreace se v různých místech liší.

Kultura: hudba a divadlo

S divadelní skupinou firmy Bosch, kapelou, orchestrem nebo pěveckým sborem můžete stát na prknech, která znamenají svět, hrát na koncertech nebo zpívat. Všechna tato tělesa vedou profesionální umělci. Máte příležitost být kulturním velvyslancem naší společnosti a vystupovat v různých lokalitách po celém světě.

Sporty: od aerobiku až po volejbal

Utužujte si zdraví společně se svými kolegy, zahrajte si fotbal a tenis, anebo se věnujte třeba takovým aktivitám jako je vytrvalostní trénink. Událostí roku v našem kalendáři rekreačních aktivit je naše každoroční sportovní setkání. Můžete předvést svou zdatnost ve více než deseti disciplínách a utužovat přátelské vztahy se spolupracovníky z celé země.

Volnočasové aktivity: jízda na motorce, fotografování a mnoho dalšího

Nezáleží na tom, jestli vaší zálibou jsou motokáry, motorky, fotografování nebo něco úplně jiného. Je jisté, že ve společnosti Bosch najdete někoho dalšího, kdo propadl tomu samému. V mnohých našich lokalitách existují skupiny, které vám umožní věnovat se své zálibě ve společnosti dalších spolupracovníků.

Sdílení na: