Proč Bosch?

Utvářejte svět zítřka

Budoucnost nabízí mnoho příležitostí. Buďte mezi prvními, kdo je využije.

Utvářejte svět zítřka

Zajímají vás nejnovější trendy? Sledujete globální megatrendy a technický vývoj? Zatímco ostatní zatím jenom uvažují o tom, že do svých činností zapojí internet věcí a umělou inteligenci, vy už přemýšlíte o tom, co přijde dál?

S námi jste jen co by kamenem dohodil od proměny svých představ o budoucnosti v realitu: už více než 130 let pracujeme na technologiích pro budoucnost.

Výsledkem je, že naši pracovníci se neustále pouští do řešení nejrůznějších problémů ve velmi zajímavých oblastech. Nabízíme jim příležitost spolu s námi se aktivně podílet na utváření budoucnosti. Globální vývoj — jako je například digitalizace — přináší rozvoj celé řady průmyslových odvětví, s obrovským potenciálem pro nové technologie a nová řešení. Řešení, která chceme vyvinout.

Náš vliv a naše vynalézavost jsou založeny na naší ekonomické nezávislosti, a také na naší globální síti, která zahrnuje obrovské množství talentovaných lidí a skvělých nápadů.

Můžete využít šanci učit se od skutečných odborníků a lidí, kteří udávají směr a – společně s našimi pracovníky po celém světě – se můžete stát tvůrcem své vlastní vize budoucnosti.

Utvářejte svět zítřka
Od roku

2020

by po dálnicích měla jezdit auta řízená automaticky.
Proto 2 500 inženýrů a techniků po celém světě pracuje na vývoji asistenčních systémů.

Sdílení na: